Forum o Gothicu

Witaj na forum poświęconym grze serii Gothic


#1 2008-09-18 17:04:48

Dzyl

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 34
Punktów :   

Najzabawniejsze gothicowe kwestie

Witam. Jak wiemy we wszystkich częściach Gothica można było usłyszec wiele śmiesznych kwestii mówionych przez różne postacie...
Oto temat, w którym możecie wypisywac te, które najbardziej was rozśmieszyły. Te, po których usłyszeniu spadliście z krzesła ! Albo po prostu bardzo się śmialiście... Do wyboru kwestie ze wszystkich części sagi... Niech każdy wymieni... powiedzmy 2-3 najlepsze teksy...

Zpodam wam kilka ktore pamiętam

"A myślisz, że co ja robię ? Grzebię sobie w jajach ?" - Gothic 1 - Balor(?) do Bezimiennego

"Pomyślmy... Hmmm, nie nie przychodzi mi do głowy nic, co byłbyś w stanie zrozumieć."- Bezi do Kharima (koło areny) - Gothic I

"Ale coś czuje, że ten śmierdzący patafian dolewał mi ginu do piwa" - To powiedział gosciu, którego przyprowadzilismy z Farmy Akila do Gospody, aby wygrał konkurs "Do Dna" - Gothic II

,,Twój ojciec zabawiał się z owcami'' Do Kharima w I

GOTHIC 1 - Bezimienny - Czy to stary oboz? Straznik - Nie! Nowy! Stary oboz lezy pod mostem!

GOTHIC 2 - "Powiedz, czy to coś z przodu twojej głowy to twarz czy dupa?" - bezimienny do sentenzy

GOTHIC 2 - "I może powiesz mi, że wszsytko idzie zgodnie z twoim planem?" bezimienny  do Ożywieńca.

"Mam nadzieję, że Sylvio skończył w zupie jakiegoś orka" - Gothic II, Jeden z łowców smoków (nie pamiętam który dokładnie).

Nie pamiętam więcej dawajcie swoje które pamiętacie xD


http://img166.imageshack.us/img166/4470/dzylns9.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hogwartonline.pun.pl www.arsbellum.pun.pl www.conterstrikeworld.pun.pl www.narutowalka.pun.pl www.diamondcraft.pun.pl